KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218181
nr 1721 8181
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige, Barn. Signerad, daterad 1972. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 31x24
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:06:41
30/8 15:01:11
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko